Intra Horizon HZD815SHR (682051130)
Diskbänk, Rostfritt stål, Hål för blandare: Ja, Antal hoar: 1.5, Skåpsbredd (min): 600 mm
Liknande Produkter
Recensioner
Frågor och svar
Ställ en fråga om produkten och få svar från andra medlemmar.
Om produkten
Produkt
- Modellnamn Intra Horizon HZD815SHR (682051130)
- Märke Intra
- Typ Diskbänkar
specifikationer
- Antal hoar 1.5
- Färg Silver
- Form Rektangulär
- Hål för blandare Ja
- Material Rostfritt stål
- Vändbar Nej
- Skåpsbredd (min) 600.0 mm
- Längd 815.0 mm
- Låddjup 160.0 mm
- Djup 510.0 mm